Serwis telefonów Wrocław

Jeżeli Państwa telefon uległ awarii to zapraszamy do nas. Oferujemy Państwu usługę pogwarancyjnego serwisu telefonów komórkowych we Wrocławiu.

Serwis Telefonów

Naprawiamy telefony producentów, którzy znani są na rynku Polskim ale również i zagranicznym, są to między innymi:

– Apple,

– HTC,

– Samsung,

– Nokia,

– Sony,

– LG.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości czy jesteśmy w stanie naprawić telefon Państwa producenta prosimy o kontakt telefoniczny. Numer telefonu można znaleźć klikając tutaj » Kontakt.

Wymiana wyświetlacza w telefonie

Czy posiadają Państwo jeden z poniższych problemów?

  • telefon uległ zalaniu?
  • stłuczony ekran? Dotyk nie reaguje na Państwa gesty?
  • obudowa uległa uszkodzeniu?
  • trzeszczący głośnik? Na ekranie nic się nie wyświetla?
  • słuchawki po podłączeniu nie działają?
  • posiadają Państwo sim-locka na swoim telefonie?
  • stracili Państwo dane z karty pamięci?

Jeżeli odpowiedzieli Państwo pozytywnie na jedno z powyższych pytań to zapraszamy do nas! Nasi wyspecjalizowani serwisanci wykonają dla Państwa naprawę telefonu szybko i profesjonalnie.


Serwis telefonów na najwyższym poziomie

Jesteśmy firmą, która zrodziła się z prawdziwej pasji. Tym, co pochłania nas całkowicie jest naprawa telefonów Wrocław zaś to miejsce, w którym ulokowaliśmy swoją działalność. Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Dla nas liczy się to, aby każdy, kto przekracza próg naszego serwisu wychodził od nas naprawdę zadowolony. Dlatego nasz zespół tworzą doświadczeni ludzie, którzy kochają swoją pracę.


Naprawa telefonów wykonywana z ogromną dbałością

Naprawa telefonów Wrocław którą w naszym wykonaniu oferuje to usługi wykonywane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Posiada wieloletnie doświadczenie techniczne, które wzbogaciliśmy rozległą wiedzą praktyczną. Właśnie dlatego do każdego problemu jesteśmy w stanie podejść w sposób naprawdę indywidualny. Nie tylko wykonujemy naprawę uszkodzonych telefonów, ale również doradzamy i pomagamy w wyborze idealnego telefonu, opierając się na potrzebach wyrażanych przez klienta. Każdy, kto zdecydujemy się na naprawę telefonu w naszym serwisie, może być pewny, że do jego rąk wróci telefon w idealnym stanie technicznym, który nie będzie już sprawiał żadnych trudności.

Cenimy sobie profesjonalizm i właśnie dlatego nieustannie się dokształcamy. Nasi pracownicy regularnie biorą udział w rozmaitych szkoleniach. Śledzimy również nowości na rynku telefonów komórkowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać serwis każdego telefonu bez względu na to, jak dawno wprowadzony został do sprzedaży na polskim rynku.


Pogwarancyjny serwis iphone, samsung, sony, nokia, htc, lg, huawei

Podejmujemy się naprawy zarówno telefonów najbardziej znanych producentów, jak i tych, które nie są w naszym kraju tak mocno rozpowszechnione. Naprawa telefonów Wrocław którą w naszym wykonaniu ma do zaoferowania to w związku z tym możliwość usunięcia usterki w zasadzie z każdego telefonu, który z jakiegoś powodu odmówił współpracy.

Serwis telefonów Wrocław który w naszym wykonaniu oferuje to usuwanie rozmaitych usterek. Jesteśmy w stanie szybko i za naprawdę przystępną cenę wymienić wyświetlacz, a nawet ekran dotykowy. Podejmujemy się naprawa telefonów, które zostały zalane, zamoczone lub zawilgocone. Wychodzimy z założenia, że każdy telefon można naprawić. Nawet ten, który ma za sobą upadek na twardą powierzchnię.


Naprawimy każdy telefon

W naszym serwisie można liczyć na wymianę gniazda ładowania, mikrofonu, głośnika, a nawet pojedynczych przycisków, które zaczęły odmawiać posłuszeństwa. Aktualizujemy oprogramowanie w nowoczesnych telefonach, jeśli właściciel telefonu nie jest w stanie wykonać tego samodzielnie. Co ciekawe, serwis telefonów Wrocław który oferuje w naszym wykonaniu to także naprawy tych usterek, których nie chciał podjąć się żaden inny serwis. Jesteśmy specjalistami od przypadków beznadziejnych. Zanim zdecydujesz się więc na wyrzucenie swojego telefonu do kosza i zastąpienie go nowym, odwiedź nasz punkt serwisowy. Być może będziemy w stanie Ci pomóc, a Twój ulubiony telefon znowu będzie działał tak, jakby dopiero został kupiony.

Stawiamy na najwyższą jakość usług za naprawdę przystępną cenę. U nas każdy może liczyć na naprawdę, jednocześnie nie pozbywając się zbyt dużej ilości pieniędzy z portfela.

Nie straszne nam żadne usterki! Jesteśmy serwisem na najwyższym poziomie! Z ogromną chęcią Państwu pomożemy!

Dobra oferta

Zapraszamy do naszego punktu w Pasażu Zielińskiego.