Akcesoria GSM – ładowarki, słuchawki | Wrocław (P. Zielińskiego)

Nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości akcesoria GSM we Wrocławiu do wszystkich najpopularniejszych marek telefonów komórkowych w korzystnych cenach. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwa o wysokim poziomie wykonania akcesoriów do telefonów, które z pewnością przyczynią się do ochrony Państwa telefonu komórkowego, uatrakcyjnienia jego wyglądu poprzez np. nałożenie kolorowych, dekorujących case’ów czy odnowieniu czasu żywotności – wymianę baterii na nową. Jako firma chcąca wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszej oferty także części serwisowe.

akcesoriaGSM

Wśród naszej oferty, znaleźć mogą Państwo takie akcesoria gsm jak:

Akcesoria GSM Wrocław K&K

  • ładowarki do telefonów (zwykłe, USB oraz samochodowe),
  • baterie i akumulatory,
  • pokrowce,
  • słuchawki oraz zestawy słuchawkowe,
  • folie poliwęglanowe,
  • szkło hartowane,
  • obudowy,
  • klapki tylne,
  • kable USB,
  • części serwisowe takie jak m.in.: aparaty i inne.

Sprawdź naszą ofertę na naszych aukcjach allegro: akcesoria gsm (nasze aukcje)

 

Dlaczego wybrać akcesoria GSM sprzedawane przez naszą firmę?

Chcielibyśmy Państwa zapewnić o bardzo dobrej jakości sprzedawanych przez nas akcesoriów GSM we Wrocławiu. Wszyscy nasi dostawcy są na bieżąco monitorowani, a wszystkie akcesoria gsm do telefonów, które zamawiamy, dokładnie sprawdzane pod kątem potencjalnych usterek. Dzięki tej prostej czynności, mamy pewność, że towar, który Państwu oferujemy, należy do tego z najwyższej półki jakościowej.

Akcesoria gsm – mity i fakty

Jako firma świadcząca przez wiele lat serwis telefonów we Wrocławiu (kliknij po więcej szczegółów naszej usługi), posiedliśmy bardzo bogate doświadczenie w zakresie telefonów komórkowych oraz wszystkich czynników mających wpływ na ich poprawne funkcjonowanie. W związku z tym, obalamy najpopularniejsze mity krążące wokół akcesoriów GSM.

MIT – bateria zamienna trzyma krócej niż bateria oryginalnaAkcesoria GSM Wrocław - Bateria

K&K – doradzamy: baterie producentów produkujących baterie posiadają taką samą żywotność jak baterie oryginalne. Rzadko się zdarza, by bateria zamienna do danego modelu telefonu komórkowego miała mniejszą żywotność w związku z czym, telefon będzie działał przez taki sam okres czasu.

MIT – szkło hartowane w pełni ochroni mój wyświetlacz przed rozbiciem

K&K – doradzamy: szkło hartowane w bardzo dużym stopniu wzmacnia ochronę wyświetlacza w telefonie. Polecamy stosować je do smartfonów by zniwelować możliwość rozbicia wyświetlacza i panelu dotykowego. Niestety nie chroni ono telefonu w pełni przed rozbiciem. Takiej gwarancji nie może dać nawet najlepsza obudowa. Szkło hartowane zmniejsza w znaczącym stopniu prawdopodobieństwo uszkodzenia ekranu.

FAKT – nie wszystkie słuchawki zamienne pasują do każdego modelu telefonu

K&K – doradzamy: na rynku akcesoriów gsm istnieje wielu producentów słuchawek. Na ogół produkują oni słuchawki pasujące do większości modeli telefonów. Dlaczego jedne słuchawki nie działają w danym telefonie a w drugim już tak? Wszystko uzależnione jest od umiejscowienia styków mikrofonu i poszczególnych kanałów dźwiękowych na jacku. Każdy producent telefonu posiada swój schemat rozmieszczania tychże styków. W związku z tym, słuchawki trzeba dopasować jak puzzle do odpowiedniego telefonu. Oczywiście nie muszą się Państwo tym zamartwiać gdyż nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni w tym temacie i od razu dopasują odpowiednie słuchawki do Państwa telefonu.

Kabel USB do telefonu

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania związane z akcesoriami gsm – zapraszamy do kontaktu (klik)